Tekneniz var. Teknenizi kullanmadığınız zamanlarda kiraya vererek, yıllık masraflarını karşılamak ve ek gelir elde etmek istiyorsunuz. Ancak hem ticari hem operasyonel konularla ilgilenecek ne personeliniz ne de vaktiniz var. İşi ehline bırakın. Teknenizi biz işletelim; kiralama, teslim alma, teslim etme, kontrol, çarşaf değişimi, temizlik, teknik destek vb tüm detaylarla kendi filomuz ile nasıl ilgileniyorsak aynı özenle biz ilgilenelim.  

Süreç nasıl işliyor;

* Tekneniz ile ilgili tüm detayları bize iletiyorsunuz.

* Tekne İşletme Sözleşmesi imzalıyoruz. (Sözleşme örneği için tıklayınız)

* Teknenizi Matrix Sailing web sitesinde filomuz içerisine ekliyoruz.

* Teknenizin kiralamaya verilebileceği haftaları bize bildiriyorsunuz. Böylece tekneniz sadece sizin belirlediğiniz haftalar için kiraya açılıyor.

* Teknenizin tarafınızca kullanılacağı haftaları SOLD OUT ifadesiyle sizden aksi bir talimat gelmediği sürece kiralamaya açmıyoruz. 

* Kiralama fiyatları, teknenizin detaylarına ve sezona göre piyasa kiralama fiyatlarına paralel olarak, sizinle birlikte mutabakat ile belirleniyor. 

* Matrix Sailing kiralama tutarını tahsil eder etmez, %75’ini size ödüyor.

* Pazarlama, teslim alma, teslim etme, kontrol, çarşaf değişimi, temizlik işlemler %25 karşılığında Matrix Sailing tarafından organize ediliyor. 

* Tekneniz için kiralama sırasında teknik destek gerekmesi durumunda Matrix Sailing tarafından organize edilerek, ücretini size ödenecek kiralama tutarından mahsup ediliyor.


Ek gelir elde etmenin yanı sıra, olası diğer avantajlarınız;

* Bir filo ile birlikte hareket ederek, bakım, sigorta ve marina gibi maliyetlerinizde tasarruf etme imkanı

* Yeni tekne satın alımlarınızda filo indiriminden yararlanma fırsatı

* Yeni tekne aldığınızda, eski teknenizi filomuz içerisinde düzenli kiraya vererek, yeni teknenizin leasing/kredi ödemelerine katkı sağlama imkanı

Merak ettikleriniz ve sorularınız için charter@matrixsailing.com adresimizden bizimle irtibate girmekten kaçınmayınız.